JAK TO FUNGUJE

dárkový poukaz

Darujte volný čas. Hodnota dárkového poukazu může být libovolná, záleží na Vašich možnostech nebo na Vašem přání darovat určitou hodnotu. Darovat můžete poukaz na úklid:

 •  jednorázový – např. umytí oken a žaluzií v bytě nebo na rodinném domě (RD) nebo kompletní úklid koupelny a toalety nebo vyčištění radiátorů parním čističem nebo generální úklid bytu apod. Pro Vaši představu uvádíme, že umytí oken a žaluzií v bytě 3+1 se pohybuje v rozmezí 850 až 1050 Kč, umytí oken na RD v rozmezí 1750 až 5400 Kč (podle počtu a velikosti oken), generální úklid bytu 3+1 v rozmezí 3200 až 5800 Kč.
 •  pravidelný úklid bytu nebo rodinného domu na dobu např. 1 roku, žehlení prádla apod. Pravidelnost znamená 1x týdně nebo 1x 2 týdny nebo 1x měsíčně apod.
 1. Víte, koho chcete obdarovat a jakou hodnotu chcete věnovat. Napíšete nám e-mail ( firma@na-uklid.cz) nebo nám zavolejte (777 726 093), že chcete nakoupit dárkový poukaz v dané hodnotě, uveďte kontakt na obdarované, kontakt na sebe. Naše společnost vystaví fakturu, zašle Vám ji (elektronicky), Vy ji zaplatíte.
 2. Po připsání částky na účet vystavíme dárkový poukaz a zašleme poštou (po dohodě elektronicky) na Vaši adresu a dárek je připraven k předání. Platnost poukazu je obvykle 6 měsíců od vystavení, po dohodě může být jinak. V poukazu je uvedeno např.: „dárkový poukaz na jednorázový úklid v hodnotě XYZ pro paní/pana ABC“ nebo „dárkový poukaz na pravidelný úklid bytu po dobu 1 roku pro manžele ABC“.
 3. Čerpání poukazu: příjemce dárkového poukazu se s námi spojí telefonicky nebo e-mailem a sdělí nám, co chce uklidit (okna, koupelna, celý byt atd.) a kdy. Společně naplánujeme a dohodneme termín úklidu. Požadovaný termín úklidu potřebujeme sdělit alespoň 1 týden dopředu. Přijedeme a provedeme úklidové práce. Pokyny jsou uvedeny na poukaze.
 4. Příklad: chci darovat částku 1600 Kč na generální úklid bytu 2+1, ale cena za celou službu bude s velkou pravděpodobností větší než 1600 Kč (cca 2200 až 3500 Kč). Řešení:
  • S příjemcem dárkového poukazu dohodneme rozsah úklidu, který odpovídá darované částce, a práce provedeme. Obvykle jezdíme dopředu podívat se na místo, které se má uklízet, abychom se seznámili s materiály, které jsou použity (dřevěné podlahy, dlažby…), a velikostí (plochy bytu, velikost oken….). Vypracujeme standardní nabídku na úklidové práce. Příjemce dárkového poukazu vybere ty části služby, které požaduje a které zároveň odpovídají hodnotě poukazu.
  • Příjemce dárkového poukazu se rozhodne pro standardní nabídku a částku nad hodnotu dárkového poukazu doplatí při předání prací.
 5. Nečerpání dárkového poukazu: ještě se nám nestalo! Ale i na to pamatujeme: 1 měsíc před uplynutím doby platnosti poukazu kontaktujeme (e-mail nebo tel.) toho, kdo poukaz nakoupil, a upozorňujeme na blížící se konec platnosti poukazu.